PL ENElektroniczna Woźna

Mikroprocesorowy zegar szkolny "Elektroniczna Woźna" spełnia podstawowe funkcje zegara (wskazywanie dokładnego czasu, bieżącej daty) oraz umożliwia automatyczne włączanie i wyłączanie dzwonków szkolnych z uwzględnieniem tzw. lekcji "skróconych", dodatkowych krótkich dzwonków przed dzwonkami kończącymi lekcje i przerwy, oraz dni wolnych w całym roku szkolnym. 

TeleToken AES i AES Pro

TeleToken jest wszechstronnym i silnym kryptograficznie narzędziem w postaci sprzętowego klucza USB. Oprócz zabezpieczania oprogramowania znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest potrzeba szyfrowania lub podpisywania danych tajnym kluczem.

TeleKlucz TASP Pro i Pro RTC

Sprzętowy klucz zabezpieczający oprogramowanie bazujący na sprawdzonym i popularnym TeleKluczu TASP z nowymi możliwościami, większą pamięcią i w wersji z zegarem czasu rzeczywistego RTC.
Dostępny również na komputery Apple Mac.

TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF

Audiofilski konwerter podłączany do portu USB komputera, przeznaczony z myślą o wykorzystaniu w projektach typu PC audio.

Produkt otrzymał rekomendację czasopisma Audio-Video 7-8/2012

Kontakt

TeleVox

ul. Dobrego Pasterza 100
31-416 Kraków
tel. (012) 415-67-00, 415-77-00
fax (012) 415-67-15


Sprawy ogólne i zamówienia
biuro@televox.pl

Zespół programu Księgarnia
ksi@televox.pl

Zespół elektroników
lab@televox.pl

Serwis (poza programem Księgarnia)
serwis@televox.pl

Zarząd
prezes@televox.pl


Nasze biuro (czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00) znajduje się na I piętrze w kompleksie budynku handlowego (duży piętrowy, prostokątny budynek z dziedzińcem pośrodku).