PL ENElektroniczna Woźna

Mikroprocesorowy zegar szkolny "Elektroniczna Woźna" spełnia podstawowe funkcje zegara (wskazywanie dokładnego czasu, bieżącej daty) oraz umożliwia automatyczne włączanie i wyłączanie dzwonków szkolnych z uwzględnieniem tzw. lekcji "skróconych", dodatkowych krótkich dzwonków przed dzwonkami kończącymi lekcje i przerwy, oraz dni wolnych w całym roku szkolnym. 

TeleToken AES i AES Pro

TeleToken jest wszechstronnym i silnym kryptograficznie narzędziem w postaci sprzętowego klucza USB. Oprócz zabezpieczania oprogramowania znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest potrzeba szyfrowania lub podpisywania danych tajnym kluczem.

TeleKlucz TASP Pro i Pro RTC

Sprzętowy klucz zabezpieczający oprogramowanie bazujący na sprawdzonym i popularnym TeleKluczu TASP z nowymi możliwościami, większą pamięcią i w wersji z zegarem czasu rzeczywistego RTC.
Dostępny również na komputery Apple Mac.

TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF

Audiofilski konwerter podłączany do portu USB komputera, przeznaczony z myślą o wykorzystaniu w projektach typu PC audio.

Produkt otrzymał rekomendację czasopisma Audio-Video 7-8/2012

TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF

--,- netto

Audiofilski konwerter podłączany do portu USB komputera, przeznaczony z myślą o wykorzystaniu w projektach typu PC audio. Sercem konwertera jest układ TAS 1020B pracujący w trybie asynchronicznym. W zależności od wersji, urządzenie może być wyposażone w dwa dodatkowe oscylatory kwarcowe o niskim poziomie jittera (22.5792 MHz/24.5760 MHz).

Konwerter posiada wyjście RCA, Toslink oraz AES/EBU (opcjonalnie). Standardowo zasilany jest z portu USB komputera i nie wymaga dodatkowego zasilacza. Jednak dla osób wymagających najwyższych parametrów pracy urządzenia, przewidziano możliwość podłączenie zewnętrznego zasilacza +5V.


TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF


Produkt otrzymał rekomendację czasopisma Audio-Video 7-8/2012.

W najbliższym czasie  zostanie opublikowana pełna specyfikacja układu.