PL ENElektroniczna Woźna

Mikroprocesorowy zegar szkolny "Elektroniczna Woźna" spełnia podstawowe funkcje zegara (wskazywanie dokładnego czasu, bieżącej daty) oraz umożliwia automatyczne włączanie i wyłączanie dzwonków szkolnych z uwzględnieniem tzw. lekcji "skróconych", dodatkowych krótkich dzwonków przed dzwonkami kończącymi lekcje i przerwy, oraz dni wolnych w całym roku szkolnym. 

TeleToken AES i AES Pro

TeleToken jest wszechstronnym i silnym kryptograficznie narzędziem w postaci sprzętowego klucza USB. Oprócz zabezpieczania oprogramowania znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest potrzeba szyfrowania lub podpisywania danych tajnym kluczem.

TeleKlucz TASP Pro i Pro RTC

Sprzętowy klucz zabezpieczający oprogramowanie bazujący na sprawdzonym i popularnym TeleKluczu TASP z nowymi możliwościami, większą pamięcią i w wersji z zegarem czasu rzeczywistego RTC.
Dostępny również na komputery Apple Mac.

TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF

Audiofilski konwerter podłączany do portu USB komputera, przeznaczony z myślą o wykorzystaniu w projektach typu PC audio.

Produkt otrzymał rekomendację czasopisma Audio-Video 7-8/2012

TeleKlucz TASP Pro TeleVox Advanced Software Protection Pro TASP Pro

TeleKlucz TeleVox TASP Pro jest kontynuacją linii TeleKlucza TASP. Zachowuje jego podstawową funkcjonalność i jest z nim kompatybilny. Dodatkowo, jako produkt nowszy, poszerza jego możliwości m.in. wprowadzając nowe funkcje.
Podobnie jak poprzednia wersja przeznaczony jest do sprzętowej ochrony oprogramowania przed nielegalnym użytkowaniem i podłączany jest do portu USB komputera.

Charakterystyka klucza:

  • każda seria kluczy posiada unikalne 32 bitowe hasło dostępu
  • dla użytkownika dostępne są 1024 bajty pamięci EEPROM, wytrzymującej minimum 100 tysięcy cykli zapisu i nieograniczoną ilość odczytów. Klucz umożliwia szybki blokowy odczyt oraz blokowy zapis pamięci
  • każdy klucz USB posiada unikalny 32 bitowy numer seryjny
  • dla użytkownika dostępne są cztery 24-ro bitowe liczniki z możliwością jednoczesnego odczytu stanu i sprzętową dekrementacją. Liczniki ustawiane są przy użyciu dodatkowego hasła, podawanego wraz z hasłem dostępu do klucza
  • do klucza dołączane są biblioteki do popularnych języków programowania umożliwiające tworzenie elastycznych i łatwo konfigurowalnych zabezpieczeń np. blokujących działanie programu bez fizycznej obecności TeleKlucza lub kontrolę ilości uruchomień programu (wersje demonstracyjne, licencje z ograniczoną ilością uruchomień itp.)
  • pamięć klucza może być wykorzystana m.in. do trzymania haseł rozkodowujących zabezpieczony program lub do trzymania fragmentów kodu programu. Takie zabezpieczenia praktycznie uniemożliwiają rozbrojenie programu
  • możliwość zabezpieczania programów działających w środowisku MS Windows (XP/VISTA/7/10/11) poprzez użycie procedur linkowanych statycznie
  • przy pomocy jednego klucza można chronić wiele programów

TeleKlucz TASP Pro posiada wieczystą gwarancję. W razie jego awarii zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy. Gwarancją nie objęte są zniszczenia mechaniczne i przepięciowe.

Prosimy o kontakt w celu dostarczenia pakietu demonstracyjnego (TeleKlucz TASP Pro + dokumentacja + biblioteki) w promocyjnej cenie 30,- zł netto.