PL ENElektroniczna Woźna

Mikroprocesorowy zegar szkolny "Elektroniczna Woźna" spełnia podstawowe funkcje zegara (wskazywanie dokładnego czasu, bieżącej daty) oraz umożliwia automatyczne włączanie i wyłączanie dzwonków szkolnych z uwzględnieniem tzw. lekcji "skróconych", dodatkowych krótkich dzwonków przed dzwonkami kończącymi lekcje i przerwy, oraz dni wolnych w całym roku szkolnym. 

TeleToken AES i AES Pro

TeleToken jest wszechstronnym i silnym kryptograficznie narzędziem w postaci sprzętowego klucza USB. Oprócz zabezpieczania oprogramowania znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest potrzeba szyfrowania lub podpisywania danych tajnym kluczem.

TeleKlucz TASP Pro i Pro RTC

Sprzętowy klucz zabezpieczający oprogramowanie bazujący na sprawdzonym i popularnym TeleKluczu TASP z nowymi możliwościami, większą pamięcią i w wersji z zegarem czasu rzeczywistego RTC.
Dostępny również na komputery Apple Mac.

TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF

Audiofilski konwerter podłączany do portu USB komputera, przeznaczony z myślą o wykorzystaniu w projektach typu PC audio.

Produkt otrzymał rekomendację czasopisma Audio-Video 7-8/2012

TeleKlucz TASP Pro RTC 4 Mac TeleVox Advanced Software Protection Pro Real-Time Clock TASP Pro RTC 4 Mac

TeleKlucz TASP Pro RTC 4 Mac jest sprzętowym kluczem przeznaczonym do ochrony oprogramowania przed nielegalnym użytkowaniem pod systemem Mac OS X. Podłączany jest do portu USB komputera.

Charakterystyka klucza:

 • każda seria kluczy posiada unikalne 32 bitowe hasło dostępu
 • dla użytkownika dostępne są 1024 bajty pamięci EEPROM, wytrzymującej minimum 100 tysięcy cykli zapisu i nieograniczoną ilość odczytów. Klucz umożliwia szybki blokowy odczyt oraz blokowy zapis pamięci
 • każdy klucz USB posiada unikalny 32 bitowy numer seryjny
 • dla użytkownika dostępne są cztery 24-ro bitowe liczniki z możliwością jednoczesnego odczytu stanu i sprzętową dekrementacją. Liczniki ustawiane są przy użyciu dodatkowego hasła, podawanego wraz z hasłem dostępu do klucza
 • klucz posiada wbudowany zegar czasu rzeczywistego RTC z podtrzymaniem bateryjnym. Odpięcie klucza od komputera nie powoduje zatrzymania zegera RTC a każda próba ingerencji w jego układ np. próba wyjęcie baterii w celu wyzerowania czasu w prosty sposób jest możliwa do wykrycia z poziomu zabezpieczonej aplikacji. Funkcjonalność ta idealnie nadaje się do tworzenia licencji czasowych (typu "trial")
 • do klucza dołączana jest biblioteka statyczna (kompatybilna z Xcode) umożliwiająca tworzenie elastycznych i łatwo konfigurowalnych zabezpieczeń np. blokujących działanie programu bez fizycznej obecności TeleKlucza lub kontrolę ilości uruchomień programu (wersje demonstracyjne, licencje z ograniczoną ilością uruchomień itp.).

  Zakupiony klucz jest dostarczany z przykładowymi programami demonstracyjnymi, prezentującymi sposób wykorzystania procedur biblioteki:

  TASP 4 Mac - Aplikacja testowa

  TASP 4 Mac - Aplikacja testowa

 • biblioteki klucza przeznaczone są dla systemu Snow Leopard (Intel Mac)
 • pamięć klucza może być wykorzystana m.in. do trzymania haseł rozkodowujących zabezpieczony program lub do trzymania fragmentów kodu programu. Takie zabezpieczenia praktycznie uniemożliwiają rozbrojenie programu.
 • przy pomocy jednego klucza można chronić wiele programów jednocześnie.
TeleKlucz TASP Pro RTC 4 Mac posiada 36-cio miesięczną gwarancję. W razie jego awarii zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy. Gwarancją nie objęte są zniszczenia mechaniczne i przepięciowe.