PL EN



Elektroniczna Woźna

Mikroprocesorowy zegar szkolny "Elektroniczna Woźna" spełnia podstawowe funkcje zegara (wskazywanie dokładnego czasu, bieżącej daty) oraz umożliwia automatyczne włączanie i wyłączanie dzwonków szkolnych z uwzględnieniem tzw. lekcji "skróconych", dodatkowych krótkich dzwonków przed dzwonkami kończącymi lekcje i przerwy, oraz dni wolnych w całym roku szkolnym. 

TeleToken AES i AES Pro

TeleToken jest wszechstronnym i silnym kryptograficznie narzędziem w postaci sprzętowego klucza USB. Oprócz zabezpieczania oprogramowania znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest potrzeba szyfrowania lub podpisywania danych tajnym kluczem.

TeleKlucz TASP Pro i Pro RTC

Sprzętowy klucz zabezpieczający oprogramowanie bazujący na sprawdzonym i popularnym TeleKluczu TASP z nowymi możliwościami, większą pamięcią i w wersji z zegarem czasu rzeczywistego RTC.
Dostępny również na komputery Apple Mac.

TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF

Audiofilski konwerter podłączany do portu USB komputera, przeznaczony z myślą o wykorzystaniu w projektach typu PC audio.

Produkt otrzymał rekomendację czasopisma Audio-Video 7-8/2012

TeleGuard - TeleDisk

Program do szyfrowania całych dysków lub partycji przy użyciu bardzo silnych algorytmów (między innymi AES, Blowfish, Serpent). Dodatkowo umożliwia tworzenie, wirtualnych wolumenów oraz systemów plików pod nie podpinanych. Bazuje na TrueCrypt. W stosunku do pierwowzoru zwiększa bezpieczeństwo danych przez użycie sprzętowego TeleTokenu AES.

Ważną cechą oprogramowania jest, że wszystkie operacje szyfrowania na wolumenach wykonywane są w "locie", użytkownik korzysta z nich jak ze zwykłych dysków.

Uwaga !
Istnieje możliwość zainstalowania i korzystania z oprogramowania bez TeleTokenu AES. Niemniej jednak do pełnego wykorzystania możliwości oprogramowania oraz podniesienia bezpieczeństwa ochrony danych, zalecane jest ciągłe używanie dedykowanego dla oprogramowania TeleTokenu. Program wraz z tokenem dostępny jest w pakiecie TeleGuard.


Dyskietka Pobierz instalator oprogramowania 7.5 MB

Dyskietka Pobierz źródła programu TeleDisk + pliki EXE + dokumentacja 2.9 MB

PDF Dokumentacja programu TeleDisk 0.8 MB


Przykładowe okna z programu