PL ENElektroniczna Woźna

Mikroprocesorowy zegar szkolny "Elektroniczna Woźna" spełnia podstawowe funkcje zegara (wskazywanie dokładnego czasu, bieżącej daty) oraz umożliwia automatyczne włączanie i wyłączanie dzwonków szkolnych z uwzględnieniem tzw. lekcji "skróconych", dodatkowych krótkich dzwonków przed dzwonkami kończącymi lekcje i przerwy, oraz dni wolnych w całym roku szkolnym. 

TeleToken AES i AES Pro

TeleToken jest wszechstronnym i silnym kryptograficznie narzędziem w postaci sprzętowego klucza USB. Oprócz zabezpieczania oprogramowania znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest potrzeba szyfrowania lub podpisywania danych tajnym kluczem.

TeleKlucz TASP Pro i Pro RTC

Sprzętowy klucz zabezpieczający oprogramowanie bazujący na sprawdzonym i popularnym TeleKluczu TASP z nowymi możliwościami, większą pamięcią i w wersji z zegarem czasu rzeczywistego RTC.
Dostępny również na komputery Apple Mac.

TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF

Audiofilski konwerter podłączany do portu USB komputera, przeznaczony z myślą o wykorzystaniu w projektach typu PC audio.

Produkt otrzymał rekomendację czasopisma Audio-Video 7-8/2012

TeleToken AES, TeleToken AES Pro

TeleToken AES Pro Jest wszechstronnym i silnym kryptograficznie narzędziem znajdującym zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest potrzebne szyfrowanie, deszyfrowanie lub podpisywania danych lub dokumentów tajnym kluczem. Token funkcjonuje w oparciu o algorytm szyfrowania Rijndael, który jest obecnie uważany za jeden z najbezpieczniejszych algorytmów i został wybrany w drodze konkursu ogłoszonego przez National Institute of Standards and Technology jako Advanced Encryption Standard (AES), czyli następcę algorytmu DES.

Przykładowe zastosowania TeleTokenu AES/TeleTokenu AES Pro

  • Szyfrowanie i deszyfrowanie danych kluczem tajnym
  • Podpisywanie dokumentów kluczem tajnym
  • Generowanie haseł jednorazowych
  • Autoryzacja dostępu
  • Zabezpieczanie oprogramowania

Prosimy o kontakt w celu dostarczenia pakietu demonstracyjnego (TeleToken AES Pro + dokumentacja + biblioteki + program TeleLock)  w promocyjnej cenie 30,- zł netto.