PL ENElektroniczna Woźna

Mikroprocesorowy zegar szkolny "Elektroniczna Woźna" spełnia podstawowe funkcje zegara (wskazywanie dokładnego czasu, bieżącej daty) oraz umożliwia automatyczne włączanie i wyłączanie dzwonków szkolnych z uwzględnieniem tzw. lekcji "skróconych", dodatkowych krótkich dzwonków przed dzwonkami kończącymi lekcje i przerwy, oraz dni wolnych w całym roku szkolnym. 

TeleToken AES i AES Pro

TeleToken jest wszechstronnym i silnym kryptograficznie narzędziem w postaci sprzętowego klucza USB. Oprócz zabezpieczania oprogramowania znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest potrzeba szyfrowania lub podpisywania danych tajnym kluczem.

TeleKlucz TASP Pro i Pro RTC

Sprzętowy klucz zabezpieczający oprogramowanie bazujący na sprawdzonym i popularnym TeleKluczu TASP z nowymi możliwościami, większą pamięcią i w wersji z zegarem czasu rzeczywistego RTC.
Dostępny również na komputery Apple Mac.

TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF

Audiofilski konwerter podłączany do portu USB komputera, przeznaczony z myślą o wykorzystaniu w projektach typu PC audio.

Produkt otrzymał rekomendację czasopisma Audio-Video 7-8/2012

TeleToken 4 TrueCrypt

Sprzętowy token zaprojektowany specjalnie do współpracy z uznanym, otwartym oprogramowaniem TrueCrypt.

Program umożliwia między innymi szyfrowanie całych dysków lub partycji przy użyciu bardzo silnych algorytmów (między innymi AES, Blowfish, Serpent). Dodatkowo umożliwia tworzenie, wirtualnych wolumenów, tzw. plikopartycji.

Ważną cechą oprogramowania jest, że wszystkie operacje szyfrowania na wolumenach wykonywane są w "locie", użytkownik korzysta z nich jak ze zwykłych dysków.
Dzięki unikalnym właściwościom oprogramowania możliwe jest bezpieczne przechowywanie zaszyfrowanych danych, w sposób uniemożliwiający stwierdzenie ich istnienia.

Więcej informacji o oprogramowaniu TrueCrypt:

http://www.truecrypt.org/
http://pl.wikipedia.org/wiki/TrueCrypt

Integracja tokenu z programem jest niezwykle prosta i polega na wybraniu z poziomu aplikacji TrueCrypt, dedykowanej biblioteki obsługującej token. Od tej chwili dzięki sprzętowemu wspomaganiu, zabezpieczenie danych osiąga niezwykle wysoki poziom, niedostępny dla wielu aplikacji komercyjnych.

  • TeleToken 4 TrueCrypt (wersja 1.0.3)
    Instalator zawierający aplikację do zarządzania zasobami tokenu oraz niezbędne biblioteki do integracji z oprogramowaniem TrueCrypt.