PL ENElektroniczna Woźna

Mikroprocesorowy zegar szkolny "Elektroniczna Woźna" spełnia podstawowe funkcje zegara (wskazywanie dokładnego czasu, bieżącej daty) oraz umożliwia automatyczne włączanie i wyłączanie dzwonków szkolnych z uwzględnieniem tzw. lekcji "skróconych", dodatkowych krótkich dzwonków przed dzwonkami kończącymi lekcje i przerwy, oraz dni wolnych w całym roku szkolnym. 

TeleToken AES i AES Pro

TeleToken jest wszechstronnym i silnym kryptograficznie narzędziem w postaci sprzętowego klucza USB. Oprócz zabezpieczania oprogramowania znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest potrzeba szyfrowania lub podpisywania danych tajnym kluczem.

TeleKlucz TASP Pro i Pro RTC

Sprzętowy klucz zabezpieczający oprogramowanie bazujący na sprawdzonym i popularnym TeleKluczu TASP z nowymi możliwościami, większą pamięcią i w wersji z zegarem czasu rzeczywistego RTC.
Dostępny również na komputery Apple Mac.

TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF

Audiofilski konwerter podłączany do portu USB komputera, przeznaczony z myślą o wykorzystaniu w projektach typu PC audio.

Produkt otrzymał rekomendację czasopisma Audio-Video 7-8/2012

TeleKlucz HASP

HASP - Hardware Advanced Software Protection - sprzętowa ochrona oprogramowania TeleVox HASP służy do sprzętowej ochrony oprogramowania przed nielegalnym użytkowaniem. Podłączany jest do portu USB komputera lub do portu centronics. Jest kompatybilny z kluczem Aladdin HASP.


TeleVox HASP USB TeleVox HASP centronicsCennik kluczy HASP / Typ klucza cena netto w zł.
HASP 50,-
HASP Memo1 70,-
HASP Memo4 85,-
HASP Time 99,-
HASP Net_5 135,-
HASP Net_10 225,-
HASP Net_20 290,-
HASP Net_50 355,-
HASP Net_100 555,-
HASP Net_U 900,-

*Ceny podane w tabeli są cenami netto w zł.